• 3 nejlepší zrcadlové skříňky do koupelny

  Zařizování koupelny si můžeme rozfázovat na dvě částí. Tou první bude vybavení koupelny tím správným sanitárním zařízením od vany, až po správné baterie. Tím druhým krokem je vybrání správného nábytku, který vytváří celkový dojem z koupelny.

  Do koupelnového nábytku neodmyslitelně patří i koupelnová skříňka se zrcadlem, která se nejčastěji umisťuje nad umyvadlo, popřípadě umyvadla a která v sobě ukrývá ty nejpotřebnější předměty pro naší ranní i večerní hygienu, kosmetické přípravky a jiné.

  Horní koupelnové skříňky

  Již dávno jsou pryč ty časy, kdy byly tyto skříňky vyráběny z nehezkého, ale přiznejme si, praktického plastu. Mezi materiály, které nyní skříňkám vládnou, patří masiv, dřevotříska s dýhou a kombinace skla a kovu v těch nejmodernějších interiérech.

  Pravidla výběru koupelnové skřínky

  Vybírání správné skříňky se řídí několika jednoduchými pravidly. Za prvé by měla být hloubka skříňky stejná, popřípadě o něco menší než je délka umyvadla. To z toho důvodu ab bylo vše v harmonické linii a nevyčnívalo.

  Chci vidět všechny skřínky do koupelen

  Skříňku bychom měli zavěsit tak, aby nikterak neomezovala ovládat baterie, abychom se o ní nebouchali do hlavy při naklonění nad umyvadlem a hlavně abychom se dobře viděli v odrazu zrcadla a dosáhly pohodlně na vše, co v sobě skříňka ukrývá.

  Materiály, které si zamilujete

  Můžeme volit z nejrůznějších druhů materiálů. Tím nejčastějším je dřevotříska s dýhou, která nám nabízí nepřeberné množství nejrůznějších variant. Velmi populární v poslední době je buď imitace, popřípadě i skutečné exotické dřevo. Zejména tmavé barvy jsou nyní v módě.

  Pokud se však nebojíte moderna, určitě pro vás bude dobrou volbou lakovaná skříňka ve vysokém lesku. U ní se nemusíte bát ani pastelových barev, ale tak, aby dokonale ladily se zbytkem celé koupelny.

  Ukažte mi všechny modely skladem

  Kreativitě se meze nekladou a tak můžete mít doma skříňky s nejrůznější řešeným úložným prostorem, šuplíky, poličkami a dalším odkládacím místem. Sehnat se dají i atypicky řešená zrcadla, který vaší koupelnu ozvláštní a zmodernizují.