• Atraktivní doplňkové světlo zabudované v zrcadle

  Kam jinam by se hodilo zrcadlo s osvětlením, než právě do koupelny? V těchto místech působí přirozeně, i když kolem sebe vytváří umělé světlo. Dejte si na něj však pozor z hlediska líčení.

  Jelikož se nemusíte vidět v pravém denním světle, mohla byste to přehnat s make-upem. Jinak je zrcadlo s osvětlením velmi moderní a praktickou záležitostí. Díky novodobé LED technologii je jeho používání současně spojeno i s úsporou energie.

  Zrcadlo s osvětlením jak ho neznáte

  Na první pohled ani není zřejmé, že na zrcadle nějaké světlo je. Tím pádem je toto zrcadlo pro mnohé z nás záhadou, i když se rozsvítí. Kolem něho se vytvoří jasný, ale jemný třpyt. Velkolepou podívanou si vychutnáte na velkoplošných zrcadlových formátech.

  Jedná se o svíticí panel, který je takříkajíc nenápadný. Velmi pěkně vypadá, když je zachována stejná délka umyvadla i zrcadla. Když si zvolíte oblý tvar umyvadla, bude k němu ladit i takové zrcadlo. Retro kouskům v moderním hávu však nejvíce sluší hrany.

  Co se týče další možnosti ukotvení, může být i vyčnívající kovová ploška se zářivkou vyvedená z vypískované plochy. Umístění zářivek je vkusné i z boku. Nesčetně mnoho variací dává všanc si s těmito akcenty hrát a vždy přijít s originálním nápadem.

  V neposlední řadě se vyrábí i zrcadla s osvětlením utvářející 3D efekt pomocí led bodovek. Při pohledu do zrcadla máte pocit, že je v něm díra kamsi do prázdna. Nicméně i to je podoba zrcadel méně tradičních kousků, které osloví mnoho dalších zákazníků.

  Podsvícená zrcadla kolem sebe sice moc světla neudělají, ale jejich nádech na vás přenese tajuplnou atmosféru, kterou si vychutnáte i ve vaně plné bublin, šampaňským a jahodami. Zrcadlo s osvětlením má mnoho podob, stačí se jen přiklonit k vám nejpřitažlivější variantě. Velká většina zrcadel má světlo i uvnitř „galerky“.