• Bílá barva v koupelně vyvolává pocit čistoty a prostor zvětšuje

  Skříňka se zrcadlem je praktickou záležitostí, která nadchne všechny fanoušky ranního pohledu do zrcadla. Někdy se zděsíme, jindy ze sebe máme radost, ale vždy náš obraz odráží věrná koupelnová skříňka se zrcadlem.

  Dnes jsou možnosti trochu jiné, než byli dříve, takže máme v tomto ohledu i velmi pestrý výběr. V poslední době se prosazuje bílá barva sanitární techniky, která s bílou koupelnovou skříňkou se zrcadlem úzce koresponduje.

  Koupelnová skříňka se zrcadlem v bílé…

  Jsou to základní fakta, která jsou známá, ale není nad to si je zopakovat aneb opakování je matka moudrosti. Koupelnová skříňka se zrcadlem bílé barvy vysokého lesku a ještě k tomu se zrcadlem, vám v malé koupelně zastane hned několik funkcí.

  Jednak nemusíte nad skříňku kupovat a umisťovat zrcadlo, protože máte vše v jednom, ale ušetříte i spoustu místa. Vaše koupelna vám poděkuje za každý kousek centimetru navíc. Když si tuto skříňku pořídíte lesklou, rozšíří vaší koupelnu o nový rozměr. Stane se daleko větší a vy se tu nebudete cítit tak stísněně.

  Koupelnový sektor přímo na míru

  Ke koupelnové skříňce lze dokoupit další komponenty, které usnadní život každému. Dostatek odkládacích ploch a úložných prostorů postrádá většina malých koupelen. Snažte se tedy o využití prostor stěn, kam se hravě namontují skříňky a do jedné ze skříněk můžete ukrýt i sifon. Mohou tu však být i pomůcky na úklid a další věci.

  Lamino vám prokáže laskavost a splní zde hned několik úloh najednou. Skříňka se stane omyvatelnou a díky pryskyřičné vrstvě i voděodolnou. Koupelna je místnost náchylná ke vzniku plísní od vodních par. Koncept rozmístění koupelnového nábytku je nutné promyslet.

  Impregnace nábytku je vhodná tam, kde je koupelna k rozvoji plísni náchylná. Pokud máte děti, tak ty navíc s vodou nacákají i po zemi. Každý den vytíráte, ale stejně se bojíte plísně? Pořiďte si koupelnový nábytek s impregnací a uvidíte, že se vaše obava rychle rozplyne.