• Co skrýt pod umyvadlo? My víme…

  Skříňka s umyvadlem je velmi vítaným komponentem v mnoha koupelnách. Proč? Tato sestava vám ušetří spoustu místa a navíc je i atraktivní. Kdo tedy vybavuje novou koupelnu nebo se potýká s rekonstrukcí, měl by zvážit, co si do koupelny pořídí.

  Koupelnová skříňka s umyvadlem je exkluzivní doplněk. Působí kompaktním dojmem a pro uživatele je i příjemnou změnou, co se týče užitku. Když něco potřebujete, jednoduše se skloníte pod umyvadlo a danou věc si podáte.

  Koupelnová skříňka s umyvadlem

  Skříňka pod umyvadlem ukryje sifon, což je asi ten nejlepší nápad. Díky tomu bude koupelna vypadat úchvatně a nic vás tu nebude rušit. Dnešní době velí minimalismus, což se projevuje také u provedení jednotlivých skříněk. Uvnitř mají jednoduché police na uložení osušek, ručníků a hygienických potřeb – jsou vyrobeny z lamina a na vrchu je použita pryskyřičná vrstva.

  Je na vás, jakou variantu si zvolíte. Krásně vypadají i imitace masivu, ale tentokrát v podobě dekoračních fólií. Díky nim nemusíte zůstávat u přírodních odstínů, ale můžete se rozhodnout i pro výraznější barvu. Tam je potom ovšem složitější doladit prvky koupelny.

  Mnoho variací a luxusních podob

  Možností skříněk s umyvadlem je celá řada. Jsou rozmanitých tvarů, barev i materiálů. Dají se ukotvit na stěnu, ale mohou stát i na zemi. Velmi pěkné jsou koupelnové skříňky s umyvadlem vysokého lesku, které prozáří každou koupelnu.

  Moderní doba si žádá nové kousky, které vám udělají radost v tom pravém slova smyslu. Raději si na tento unikát ušetřit a počkat, než koupit to první, co někde vidíte a za lacino. Sotva viditelné kování je v souladu s konceptem skříněk, které stále působí celistvě a velmi uhlazeně, a tam si zřejmě něco připlatíte.

  Ve výsledku jsou však tyhle skříňky dlouho životné a dokonalé. Stačí si jen vybrat tu, která bude vyhovovat rozměrem, barvou i materiálem. Každá koupelna má totiž jiný styl.