• Horní koupelnové skříňky

  Znají to nejen ženy, ale i muži, v koupelně často nacházíme mnoho a mnoho nejrůznějších přípravků, kosmetických propriet, ale také úklidových prostředků. A koupelny nebývají nafukovací, obvykle jsou to malé místnosti, kam se musí vměstnat co možná nejvíc věcí. A jak to vyřešit? Chytře umístěnými úložnými prostory, jako jsou například horní koupelnové skříňky. Díky nim už nebudete muset řešit úložné prostory, všechno hezky uložíte a budete mít vždycky po ruce.

  Nejen praktický pomocník

  O horní koupelnové skříňce můžeme říct mnoho věcí. Je praktická, skladná, vleze se do ní mnoho věcí, šetří prostor. Kromě toho také umí hezky dozdobit koupelnu. Vyrábějí se v mnoha barevných a stylových provedení, od těch levných, přes rustikální, luxusní až po moderní. Horní koupelnové skříňky mohou disponovat zrcadlem, tudíž z nich vytvoříte dva v jednom a znovu tak ušetříte prostor, kterého v koupelně není nikdy dost.

  Materiál pro výrobu

  Horní koupelnové skříňky se vyrábí z nejrůznějších materiálů. Ty by měly být odolnější, jelikož v koupelně bývá často vlhko, pára, voda a podobně. Takovéto skříňky jsou vyrobeny například ze dřeva, plastu, dřevotřísky, keramiky a podobně. Díky nejrůznějším dekorům a barvám tak můžete koupelnu horními koupelnovými skříňkami krásně barevně doladit a vytvořit jedinečné barevné souznění.

  Jak správně vybrat?

  Při výběru horní koupelnové skříňky dbejte na výběr odolného materiálu. Jelikož do ní chcete uložit co možná nejvíc přípravků a produktů, měla by mít dostatečnou velikost. Vždy je dobré myslet na rozměry koupelny, ať pak skříňka nepůsobí obrovsky, či naopak, ať není moc malá a nepraktická. Samozřejmostí jsou ve skříňce poličky, kam vše pohodlně naskládáte. Chcete-li spojit skříňku se zrcadlem, sáhněte po těch, na kterých je zrcadlo již upevněno.