• Jaké nároky musí splňovat koupelnový nábytek s umyvadlem

  Rekonstrukce koupelny není jednoduchou záležitostí. Prostor místnosti sice zabírá minimum oproti obývacímu pokoji, ale zařizování není vůbec jednoduší. Koupelnový nábytek s umyvadlem musí splňovat řadu nároků, aby sloužil správně jak má.

  Koupelna a především nábytek musí být prakticky a hygienický. Takové nároky se však těžko splňují. Z toho důvodu musíte předem rozmýšlet nad tím, jaký koupelnový nábytek s umyvadlem si chcete pořídit.

  Luxusní nábytek do koupelen

  Koupelnový nábytek s umyvadlem není jednoduché vybrat

  Koupelnového nábytku a různých designů je neuvěřitelné množství druhů. Při výběru musíme zohlednit několik možností, které se nám nabízí. V prvé řadě si můžeme pořídit již hotový nábytek v kompletním setu. Další možností, je vybrat si jednotlivé komponenty podle svého gusta a ty poskládat dohromady. Ať už si vyberete jednu nebo druhou možnost, nároky na koupelnový nábytek s umyvadlem budou jiné.

  Skříňky s umyvadlem – skladem

  V prvním případě vidíte vše předem. Můžete si tedy dokonale představit jak konečný výsledek bude vypadat. Dále vybíráme koupelnový set podle toho, jak je kvalitně zpracován. Jaké jsou jeho možnosti a jak moc je praktický.

  U druhé volby. Tedy skládání vlastního kusu nábytku, musíme pracovat s fantazií a především s čísly. Vybraný nábytek k sobě musí ladit a hlavně pasovat do koupelny. Pokud si pořídíte jednu skříňku makovou a druhou takovou nemusí to být pěkné a ani se to nemusí vejít do koupelny.

  Vybírejte odolný materiál

  Koupelnový nábytek s umyvadlem musí být odolný proti vlhkosti a vodě. Materiál bude několik let vystaven vodě a vlhkosti. Pokud si neplánujete novou koupelnu pořizovat každý rok, vybírejte tedy takové materiály, které jsou přírodně odolné proti vodě nebo mají speciální úpravu proti vlhkosti.

  Koupelnový nábytek s umyvadlem má nejčastěji povrchovou úpravu. Díky nátěru tak vydrží i proti odřeninám, škrábancům či vodní páře.

  Vyberte si exotický koupelnový nábytek s umyvadlem

  Designové řešení pro nábytek nemusí mít klasické řešení. Představte si koupelnu vystaven v klasickém duchu safari. Bambusové koupelnové skříňky či jednoduché zrcadlo a umyvadlo vytvoří krásnou atmosféru vaší koupelny. Inspirovat se můžete i vůní orientu a hledat designový koupelnový nábytek s umyvadlem tímto směrem. Zkrátka se nenechte omezit tradičním způsobem myšlení a vyzkoušejte i neotřelá řešení.

  Ukažte mi veškerý nábytek do koupelen