• Koupelnová skříňka, která patří nahoru?

  Věřte tomu nebo ne, ale i horní koupelnová skříňka dokáže překvapit. Z dřívějších dob si jí pamatujeme jako kus dvoukřídlého plastu s kovem nebo sklem, kam jsme si stěží uschovali pár věcí, ale dnes jsou možnosti jinde.

  Horní koupelnové skříňky jsou větší, prostornější a na oko také mnohem atraktivnější. Jejich materiálem je dost často lamino s povrchovou úpravou dřevotřísky.

  Lamino desky s pryskyřičnou impregnací

  Novinkou je v tomto ohledu impregnace aminoplastickými pryskyřicemi. Struktura povrchu se tak stává voděodolná, omyvatelná a bez zápachu. Vysoký lesk horní skříňky zajistí navíc i moderní vzhled. Kvalitní kování a snadná montáž si získá řadu příznivců automatizace dnešní doby. Minimalistické pojetí v jednoduchém, přesto plně účelném duchu se odráží i na koupelnových skříňkách.

  Více úložného prostoru, než kdysi a navíc půvab, který vám vyrazí dech. Čistota v koupelně by u vás měla být na prvním místě. Velké popularity se dnes dostává také provedení koupelnových skříněk v odstínu dub sonoma.

  Mějte prostor kolem umyvadla

  Kdo nevlastní nad umyvadlem horní skříňku, zřejmě tuší, že obložené umyvadlo, kde je položená zubní pasta, kelímky se zubními kartáčky, potřeby na holení, atd., bude v závěru neskutečně překážet všem členům rodiny. Závěsná koupelnová skříňka horní zabere místo jen na zdi, což je výhodné. Na zemi vám zůstane prostor a nebude tu ulpívat tolik prachu.

  Uzavřené skříňky s několika vloženými policemi a se spodní otevřenou policí vám do svých útrob dovolí uložit spoustu hygienických potřeb. Na dvířkách skříňky jsou dost často umístěná i zrcadla, takže nemusíte žádná kupovat zvlášť. Co se týče barev, dejte přednost bílé nebo přírodní. Takovou skříňku snadno doladíte barevnými akcenty. Vaší koupelně dodáte jedinečný styl, který bude sjednocený a perfektní.