• Koupelnová skříňka s umyvadlem, která vydrží roky

  Proč nespojit příjemné s užitečným? Koupelnová skříňka s umyvadlem je tímto tvrzením jasným důkazem. Nejen, že ušetří čas i peníze, navíc dokonale padne do menšího prostoru, kde je potřeba projít. Dnes jsou možnosti úplně jinde, než v dobách minulých.

  Je na čase žít moderněji a plně účelně. Navíc s tímto praktickým kouskem bude vaše koupelna vypadat stále uklizeně. Hodně věcí se totiž vejde do útrob skříňky a nemusíte chodit přes polovinu koupelny, abyste si sáhli pro osušku nebo nové tekuté mýdlo.

  Koupelnová skříňka s umyvadlem zachová vzdušnost

  Wenge skříňky do koupelen

  Není nic horšího, než když se malý prostor, kde vznikla koupelna, nechá zastavět nábytkem mnoha rozměrů, tvarů a materiálů. Někdy méně, znamená více. Plně dostačující pro vás bude pár závěsných polic nebo skříněk a jedna hlavní část – koupelnová skříňka s umyvadlem. Taková skříňka nemusí stát ani na zemi, což je další bod pro vás, když je tu málo místa, přesto zachováte kompaktní dojem.

  Ukažte mi všechny varianty v nabídce

  Raději, než masivní dřevo, volte MDF desky s lakovanou úpravou a moderními funkcemi. Když si vyberete dřevo, teakové je jedno z těch nejodolnějších, přesto musí mít určitou povrchovou úpravu.

  Styku nábytku s vodou se v koupelně neubráníme

  Stačí, když jsou děti ve vaně a všude cákají nebo položíme mokrý předmět na desku nábytku. Drobné detaily však mohou nábytek poškodit, když není správně ošetřen. Ať už je tato voda na skříňce nebo polici, nejnáchylnějším místem k bobtnání nábytku jsou jeho hrany. Měly by být překryté lištami nebo lepícími páskami.

  Konkrétně u desky s umyvadlem musí být řez zakryt silikonem! Deska by nasakovala vodou a postupně by se mohla poškodit celá. Voda by tak do odkrytých ploch zasahovala i do hlubších struktur a sehrát svou roli by mohla i při vzniku plísní a množení bakterií. Čistota v koupelně je však podobně důležitá jako třeba v kuchyni. Číhající spóry jsou nebezpečné, jak pro trávicí trakt, tak pro kůži.

  V koupelně je lepší spokojit se s dřevem lehčím, dekorovaným nebo lakovaným. Dřevotříska či MDF je zlatým standardem. Bílý lak je stále trendem, jelikož se dá kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Co třeba lila, vanilka, fuchsiová nebo pistáciová? Možná módní výstřelek, ale dokonale koupelnu prozáří.

  Takovou skříňku bych také chtěl