• Koupelnová zrcadla jsou nezbytnou součástí koupelny

  Moderní koupelna si vyžaduje i stylová zrcadla. Ač je to drobnost, v závěru tento detail dokáže podtrhnout krásu vaší koupelny i z toho důvodu, že jí tu pěkně uvidíte.

  Některá zrcadla jsou navíc natolik propracovaná, že je v nich zabudované i čidlo, které samo zhasne světlo. Jaké požadavky na zrcadlo máte, takové i bude. Může tedy svítit, ale koneckonců i hrát nebo mluvit, když je jeho součástí rádio nebo televizka.

  Koupelnová zrcadla

  Co druh, to jiný design

  Nespočet variant zrcadel vám dává možnost objevit i možnosti, o kterých se vám doposud nesnilo. Poslouchat rádio při sprchování nebo pustit si tv a dívat se na film z vany, to se jen tak někomu nepoštěstí. Zrcadlo se tak stane multifunkčním doplňkem, který si zamilujete.

  Zrcadlové skříňky – ukažte mi je

  Dá se tu zabudovat osvětlení, takže se perfektně uvidíte, to jsou koupelnová zrcadla s led technologií. Fantazii se meze nekladou a různá zdobení, pískování nebo fasetování jim propůjčí originalitu. Musí pro ně však zůstat i fakt, že vzdorují vlhkosti a na šířku mají nejlépe 5 a více mm. Na tom, zda má světlo ukotveno nahoře nebo z boku ve dvířkách až tak nezáleží. Je na vás, jestli chcete, aby se rozsvítilo až po otevření nebo na stisk či bezdotykové čidlo.

  Nadstandardní funkce pro ty nejnáročnější

  I tak by se dal definovat výčet věcí, o kterém jsme se již lehce zmiňovali. Ať už je to rádio nebo televizka, dalším neméně netradičním nápadem je topná fólie proti zamlžení. Možná vám to připomíná autosklo, ale proč si tento komfort nedopřát i třeba po sprše?

  Když člověk vyleze ze sprchy, je zamlžené a člověk se pořádně nevidí. Vlasy si učeše jinak, než je zvyklí a dalších spoustu drobností si ani nevšimne. Co kdybyste vylezla ze sprchy a měla rozmazanou řasenku? Stát se může cokoliv, třeba jste se před sprchou zapomněla odlíčit.

  Místnost bude se zrcadlem světlejší a větší

  Ano, i to je důvod, proč si do koupelny pořídit zrcadlo (nejen na naše krášlení a dívání se na sebe). A pamatujte i na tuto zásadu, čím je tenčí, tím lépe odráží obraz. Odraz dokonale sladěné koupelny tak bude vypadat jako božské dílo a vy z něj budete mít zákonitě radost.

  Stejně tak jako plus, může mít model s policemi ve skříňce i menší nevýhody. Pokud je zavěšeno, nemusí snést velké zatížení. Atraktivním řešením je třeba jen zrcadlo samotné a pod ním koupelnová skříňka s bohatým úložištěm na spoustu věcí.

  Ukažte mi všechna zrcadla skladem

  Velká varianta bude pěkná, když ji umístíte jako obdélníkový panel do jedné ze čtyř stěn. Výhodou řad zrcadlových skříněk však zůstává pohled na vás samotné i zezadu, což vám ovšem tento panel neumožní. Jedině, že byste si v ruce drželi zrcadlo druhé, což je zase dost nepraktické.