• Koupelnová zrcadla s osvětlením – TIPY na výběr

  Zrcadla s osvětlením jsou dokonalou ukázkou praktické stránky koupelny. Kdo má velkou koupelnu, může si pořídit velkoformátové provedení.

  Obdélníková zrcadla jsou v kurzu na délku i na výšku

  Geometrickými tvary to v koupelně jen překypuje. Obdélník je zrovna dost častou variantou, která se tu několikrát opakuje. Mluvme o něm třeba jako o panelu, protože ono tak zrcadlo tohoto typu skutečně vypadá.

  Na bočních částech tohoto zrcadla je zabudované LED osvětlení, které tlumeně svítí. Uvidíte sami, že takové zrcadlo ve svém domově přivítáte s otevřenou náručí. Je zářivé jako metalízová barva, když se rozsvítí. Každý odstín v koupelně se promění před vašima očima.

  Zrcadla s policí

  Dalším typem osvětleného zrcadla je zrcadlo s policí. Vše ve skle, je to velmi zajímavé. Věci, které dáte na poličku vidíte jako odraz. Police jsou celkem útlé, ale kelímek se zubním kartáčkem a zubní pasta se sem zcela jistě vejdou. Hladký povrch zrcadel se dobře udržuje v čistotě.

  Konstrukce zrcadel bez rámu

  Ano i to je na těchto zrcadlech nutné brát v patrnost. Jsou tímto designem daleko přitažlivější. Nadčasový styl z nich doslova dýchá. Kdokoliv bude před tímto zrcadlem stát, uvidí se v celé své kráse a nemusí si kvůli tomu stoupat na špičky nebo všelijak naklánět.

  Klasické rámy jsou nahrazeny rámy s bohatým zdobením nebo jsou naopak strohé. Pro jakou variantu se rozhodnete, záleží na vás, ale zohledněte i styl celé koupelny. Venkovskému stylu budou slušet zarámovaná zrcadla, nadčasovému designu zase bez rámu. Pokud se nechcete rámu vzdát, nemusíte. Vyrábí se i barevné variace, které umožní výběr přesně na míru vaší koupelně.

  Lesk vám prostor zvětší, což v případě malé koupelny jistě oceníte. Hlavními výhodami LED technologie je značná úspora, i proto jsou koupelnová zrcadla s osvětlením tohoto typu tolik oblíbená.