• Koupelnové skříňky pod umyvadlo, které nebudete chtít vyměnit

  Představte si, že budujete novou koupelnu, nebo rekonstruujete koupelnu starou. Podaří se vám vybavit tento malý, ale nejvíce používaný prostor v bytě koupelnovým nábytkem i dalšími doplňky podle svých představ.

  Koupelna bude v moderním stylu, vše bude nové, elegantní a účelné, ale něco vám bude vadit. To něco je nevzhledné odpadní potrubí pod umyvadlem, hadice sloužící k napojení pračky na vodu a její odtok.

  Přemýšlíte-li, jak tento málo estetický problém vyřešit, je jednoduchá rada. Pořiďte si koupelnovou skříňku pod umyvadlo. Koupelnové skříňky pod umyvadlo nabízejí dvojí efekt. Jejich první funkcí je možnost ukládání nejrůznějších věcí, jako jsou čistící prostředky, ručníky nebo rezervy hygienických přípravků a jiných potřeb, které jsou v koupelně nezbytné.

  Druhým efektem koupelnových skříněk pod umyvadlem je elegantní ukrytí všech odpadů, přívodů vody, potrubí a hadic. Teprve pak bude vaše koupelna absolutně dokonalá, bez jakýchkoliv rušivých elementů a stane se oázou klidu, odpočinku a relaxace.

  Typy skříněk dostupných v ČR

  Na výběr jsou nejrůznější typy, tvary a rozměry. Například jsou to skříňky stojící samostatně přímo na podlaze, nebo na stavitelných nožičkách. Další variantou jsou skříňky závěsné, které umožňují podlahu pod nimi snadno vytřít.

  Vedle samostatných skříněk existují i skříňky se zabudovaným umyvadlem. Umyvadlo je tak integrální součástí skříňky, tvoří jeden celek, což působí velice elegantně. Je možné si vybrat z různých barev a dokonce barevně sladit skříňku a umyvadlo.

  Koupelnové skříňky pod umyvadlo se vyrábějí v různých rozměrech a provedení. Proto si můžete pořídit skříňku jak pod jedno umyvadlo, tak pod dvojumyvadlo. Rovněž výběr materiálů je dostatečný. Koupelnová skříňka pod umyvadlo je prostě nejen praktickým pomocníkem sloužícím k ukládání nejrůznějších věcí, ale také skvělým designovým doplňkem, který vaši koupelnu oživí a zútulní.