Koupelnový nábytek

V této sekci máme všechny informace o výběru ideálního koupelnového nábytku do vaší domácnosti. Jaké druhy a typy jsou pro Českou republiku vhodné a běžné, jak správně měřit volný prostor pro nový nábytek a jak vybrat ten nejlepší kousek k vám domů – to vše vám chceme předat z naší několikaleté zkušenosti.

 • Vybavte si svou koupelnu!

  Mnozí si myslí, že na koupelně až tak nezáleží, netrávíte v ní mnoho času, tak proč jí nějak zvelebovat či vybavovat? To je však velká chyba! I na koupelně záleží. Chcete-li, aby se vám dobře žilo, myslete i na koupelnu!

  Přečtěte si mě...
 • Vybavte si koupelnu levným nábytkem!

  Koupelnový nábytek je v každé koupelně velice důležitým prvkem. Poskytuje totiž tolik důležitý a využívaný úložný prostor, kam lze umístit ručníky, hygienické potřeby, kulmu i vysoušeč vlasů. Úložné prostory v koupelně využije opravdu každý ve vaší domácnosti. Navíc se jedná o něco, čeho si člověk všimne hned na první pohled a tak si vyplatí vybírat […]

  Přečtěte si mě...
 • Výprodej koupelnového nábytku – čemu se vyvarovat

  Koupelnového nábytku se za rok vyrobí nepřeberné množství sérií a designů. V případě, že nepotřebujete aktuální trendy v oblasti interiérového nábytku, je výprodej koupelnového nábytku jednou z možností, jak si sehnat kvalitní nábytek za rozumné ceny.

  Přečtěte si mě...
 • Spojte umyvadlo a skříňku v jedno!

  Vybavujete si koupelnu a už dopředu víte, že určitě chcete umyvadlo a pod ním skříňku na uložení všemožných věcí? Pak máte dvě možnosti. Koupit si umyvadlo a skříňku pod umyvadlo zvlášť a sladit je k sobě dohromady.

  Přečtěte si mě...
 • Vybavte si koupelnu moderním nábytkem!

  Rekonstruujete koupelnu? Rádi bystě si pořídili nový koupelnový nábytek? Poohlídněte se po něčem moderním. V dnešní době je stylový nábytek do koupelny velice oblíbený a tak určitě najdete něco, co padne do oka i vám. Nábytek do koupelny je zkrátka důležitým úložným prostorem, tak vybírejte pečlivě.

  Přečtěte si mě...
 • Jak vybrat koupelnový nábytek s umyvadlem

  Čeká vás rekonstrukce koupelny a nevíte jaký správný koupelnový nábytek s umyvadlem zvolit? Hlavním kritériem správného výběru je materiál a především jeho povrchová úprava. Jedině tak vám vydrží koupelnový nábytek s umyvadlem hezký a funkční několik let.

  Přečtěte si mě...
 • Retro koupelnový nábytek, který si zamilujete – TIP

  I do koupelny si můžete pořídit retro nábytek, nebo jednotlivé skříňky a další doplňky v rustikálním stylu. Oblíbené jsou například koupelnové baterie, které mají starobyle vypadající kohoutky růžicového tvaru. Pro dokonalé sladění je dobré nainstalovat takovéto baterie jak u umyvadla, tak u vany, případně i do sprchového boxu.

  Přečtěte si mě...
 • Nejlevnější koupelnový nábytek na trhu – ten chcete

  Koupelna patří k nejvyužívanějším místnostem v bytě. Obvykle neposkytuje příliš mnoho místa, proto je hlavním cílem při jejím zařizování účelnost. Na současném trhu lze najít různý koupelnový nábytek, stejně tak i jednotlivé díly a doplňky.

  Přečtěte si mě...
 • Jaké nároky musí splňovat koupelnový nábytek s umyvadlem

  Rekonstrukce koupelny není jednoduchou záležitostí. Prostor místnosti sice zabírá minimum oproti obývacímu pokoji, ale zařizování není vůbec jednoduší. Koupelnový nábytek s umyvadlem musí splňovat řadu nároků, aby sloužil správně jak má.

  Přečtěte si mě...
 • I levný koupelnový nábytek může být luxusní

  Zařizování koupelny není nikdy jednoduchou záležitostí. Musí vybrat správná umyvadla, vana, sprchový kout a také dokonalé obklady. Musíme však myslet ještě na jednu důležitou položku a tou je správný koupelnový nábytek, který bude dokonale korespondovat nejen se zbytkem koupelny, ale i s celým vybavením domu či bytu.

  Přečtěte si mě...
 • Luxusní koupelnový nábytek, který si zamilujete i vy

  Pokud se chceme obklopit maximální pohodlím a luxusem i v naší koupelně, měli bychom si pořídit nejen dostatečně prostornou vanu, která nás zvládne i namasírovat, popřípadě exklusivní italská umyvadla, ale investovat bychom měli i do koupelnového nábytku.

  Přečtěte si mě...
 • Umyvadla do koupelny, která budou slušet

  Umyvadlo je srdcem koupelny. Při jeho výběru není dobré myslet jen na vzhled, který ohromí každou návštěvu, ale také na funkční stránku. Ať už si vyberete designový skvost nebo velmi drahé umyvadlo, pokud vám nebude dobře sloužit, nebude vám k ničemu.

  Přečtěte si mě...