• Luxusní koupelnový nábytek, který si zamilujete i vy

  Pokud se chceme obklopit maximální pohodlím a luxusem i v naší koupelně, měli bychom si pořídit nejen dostatečně prostornou vanu, která nás zvládne i namasírovat, popřípadě exklusivní italská umyvadla, ale investovat bychom měli i do koupelnového nábytku.

  Koupelnový nábytek je totiž tím, co vytváří celkový ráz naší koupelny a proto bychom na něm neměli šetřit a volit varianty, které jsou sice dražší, ale o to více stylovější, designové a hlavně odolné proti vlhkosti.

  Luxus v koupelně si dopřejte i vy

  Luxusní koupelny světa

  U luxusního nábytku se asi nejčastěji setkáme s variantami, které pracují s přírodními motivy. Zejména imitace, popřípadě přímo použití masívu bude tím, co luxusní nábytek dělá luxusním. Nejmodernější trendy sázejí především na nábytek vyrobený z exotických dřevin tmavé barvy a dobře viditelným vykreslením dřeva.

  Prémiový nábytek do koupelen zde

  Tento druh nábytku kombinujte jen s luxusním obložením, protože pokud na jedné z položek viditelně ušetříte, na celkovém efektu to bude znát. Dřevěný nábytek má tu výhodu, že jej budete moci použít jak v moderně zařízeném interiéru, tak i v interiéru klasickém, ve kterém se v hojné míře snoubí přírodní materiály s materiály klasickými.

  Nebojte se vynechat dřevo

  Pokud se však nebojí opravdu moderního bydlení, doporučujeme vám nábytek, který v sobě kombinuje tvrzené sklo s kovem. Takovýto nábytek je velice prostorný, vzdušný a společně s vhodným obložením udělá z vaší koupelny malý, luxusní, vodní ráj. Sklo i kov se navíc velice dobře udržují a jsou odolné proti vlhkosti. Sklo navíc skvěle propouští světlo, takže koupelna nebude nikdy tmavá.

  Ukažte mi nejkrásnější kousky

  Pokud hledáte něco mezi těmito variantami, můžete zvolit koupelnový nábytek ve vysokém laku, který nám nabízí hru s barvami tak jako nic jiného. Pastelové barvy se zde budou vyjímat přímo skvěle, a pokud budete chtít pořádně popustit uzdu své fantazii, doporučujeme vám prohlídnout si nabídku nejrůznějších vinylových polepů, které vzhled vaší koupelny dostanou opět na zcela novou úroveň.