• Malá skříňka do koupelny = velký výsledek

  Koupelna si zaslouží naší pozornost, už z toho důvodu, že je to místnost, kam chodíme několikrát denně. Myjeme si zde ruce po toaletě, sprchujeme po těžkém pracovním dnu, ale i krášlíme na romantickou večeři, atd. Pokud jde o vybavení koupelny, nikomu neuniknou skříňky.

  Je to základ, který nesmí chybět. Skříněk je poměrně velké množství a člověk by se v jejich výběru mohl začít ztrácet. Stojací, na zeď nebo obojí? Záleží nejen na vkusu, ale i třeba na dispozičním řešení místnosti. Je logické, že do malých koupelen se budou více hodit skříňky závěsné. Spoustu místa ušetří i skříňka, kde je ukryt sifon s odpadem, ale zároveň i potřebná kosmetika. Vaše malá galerka tak může spočívat v jednoduchosti. Nic za tím nehledejte!

  Elegantní doplněk spojen s praktičností

  Dívejte se na vzhled, ale i na funkčnost. Plno lidí dnes vidí jen atraktivní dojem a v praxi zjistí, že taková skříňka nemusí být plně účelná. Třeba má malou hloubku poliček, miniaturní zrcadlo nebo tlumené světlo, což vám potom může hodně vadit. Raději se přikloňte k variantě, kterou chcete hned od začátku. Nedělejte ústupky, protože v závěru většinou svých činů litujete.

  Malá skříňka, ale krásný výsledek

  Napadla vás skříňka s umyvadlem? Jedná se o moderní trend, který ušetří prostor. Málokdo má pod umyvadlem využit prostor. Když tam není skříňka, tak už jedině kýbl s hadrem, prací prášek nebo aviváž. Jsou to věci, které na zemi nepůsobí nikterak upraveně. Dají se skrýt do skříňky – záleží na vás, jak spodek skříňky pod umyvadlem využijete. Mohou tu být úklidové i prací prostředky.

  Doplňkové skříňky do koupelny jsou další možností, kam dát věci. Čisté osušky, ručníky, žínky, šampóny, sprchové gely a další kosmetiku můžete mít na jednom místě a nemusíte tak odbíhat do skříně v ložnici nebo do dětského pokoje. Plno lidí se také neobejde bez malé galerky v podobě závěsné skříňky. Je to otázka místa, někde se setkáte jen s velkým zrcadlem, které tu odráží obraz koupelny a dokáže jí prostorově a opticky zvětšit, jinde s galerkou.