• Nejlevnější koupelnový nábytek na trhu – ten chcete

  Koupelna patří k nejvyužívanějším místnostem v bytě. Obvykle neposkytuje příliš mnoho místa, proto je hlavním cílem při jejím zařizování účelnost. Na současném trhu lze najít různý koupelnový nábytek, stejně tak i jednotlivé díly a doplňky.

  Vybírat můžete jak moderní nábytek, tak retro styl, který má však potřebné moderní atributy a přitom není ani příliš drahý. Pro každou koupelnu můžete zvolit různé sestavy, případně si koupelnu zařídit pouze samostatnými skříňkami, které si můžete sestavovat podle daných možností a svých představ.

  Samostatné skříňky jsou v módě

  Jsou velice účelné a praktické. V koupelně nepřekážejí jako skříňky na nožičkách a přitom dokonale plní svou funkci. Příkladem jsou závěsné skříňky nad umyvadlo, které jsou opatřeny zrcadlem a přihrádkami na kosmetiku či hygienu.

  Praktické jsou také skříňky pod umyvadlo. Jednak lze v nich skladovat například ručníky, čistící prostředky nebo jiné potřebné věci, a jednak jejich pomocí elegantně ukryjete odpadové potrubí pod umyvadlem.

  Sestavy koupelnového nábytku

  Sestavy si můžete vybírat pochopitelně podle prostorových možností, ale i podle svého vkusu. Na výběr je jak moderní nábytek, tak retrostyl. Prakticky a důmyslně řešené jsou sety, které jsou z hlediska estetického velmi zdařilé a umožňují skladovat všechny potřeby, bez kterých se v koupelně neobejdete. U setů se jedná hlavně o umyvadla se skříňkou, zrcadla s poličkou na zubní kartáčky a kosmetiku, nebo o vysoké koupelnové skříňky s dostatkem úložných prostor až ke stropu.

  Materiál, který neodmítnete

  Skříňky jsou nejčastěji vyrobeny z kvalitního MDF materiálu, který je odolný vůči vodě a vlhkému prostředí typickému pro koupelnu.

  Dalším optimálním materiálem do koupelny je pevné lamino. Všechny tyto materiály jsou nabízeny v různém barevném provedení. Nejlevnější koupelnový nábytek se vyrábí v oblíbené bílé barvě, které je symbolem čistoty a světla, ovšem koupelnový nábytek si můžete pořídit i s dekorem dřeva, což působí luxusním dojmem a přitom lze tento nábytek pořídit velice levně.

  Z koupelnových setů lze dále jmenovat kombinace s umyvadlem, vysokou skříňku se zabudovaným košem na špinavé prádlo, nebo se zrcadly umístěnými na dvířkách z vnější či vnitřní strany.