• Sedmero rad, jak na koupelnový nábytek výprodej

  Koupelna je místnost plná vlhkosti, vody a tepla. Díky těmto nepříznivým podmínkám, může koupelnový nábytek rychle ztrácet na kvalitě. Koupelnový nábytek výprodej by tedy měl být jistou kvalitu, aby vydržel náročné podmínky koupelny.

  Je tedy důležité dávat přednost kvalitě před krásou. Nicméně máme pro vás dobrou zprávu. Pokud si zvolíte kvalitního výrobce koupelnového nábytku, můžete mít jak kvalitu tak krásný design.

  Nábytek ve výprodeji do koupelen

  Sedm rad pro koupelnový nábytek výprodej

  1. Do koupelny patří jen určený koupelnový nábytek výprodej. Nikdy nedávejte do koupelny nábytek, který má být v obývací místnosti. Velmi rychle ho totiž voda a vlhkost zničí.
  2. Nezapomeňte na povrchovou úpravu. Koupelnový nábytek musí mít kvalitní povrchovou úpravu. Jedině tak předejdete odlepeným deskám a plesnivému dřevu.
  3. Pečujte o svůj koupelnový nábytek. Pokud se potká s větším množstvím vody, otřete zbytkovou vodu.
  4. Koupelnový nábytek pořizujte u ověřených prodejců (třeba MT nábytek). Jedině tak máte jistotu kvality a záruku servisu.
  5. Koupelnové skříňky umístěte chytře. Nedávejte je do míst, kde budou příliš často vystaveni vodě, jako jsou například okraje u vany a podobně.
  6. Aby vám koupelnový nábytek výprodej déle vydržel, umístěte nízký nábytek na nožičky nebo jej ukotvěte do zdi.
  7. Nezapomeňte větrat. Jedině tak předejdete plísni a přílišné vlhkosti, která ničí nábytek.

  Trpíte nedostatkem prostoru?

  Koupelny s nedostatkem prostoru mají v posledních letech lepší vyhlídky. Jednak lze sehnat velmi kvalitní nábytek do malých prostor a navíc u prodejců koupelnového nábytku, lze totiž objednávat nábytek na míru. Do atypických prostor, tak můžete umístit i koupelnový nábytek výprodej. Stačí jen najít takového prodejce, který umožňuje individuální úpravy nábytku.

  Trendy je nábytek z 50.let

  Poslední léta pro koupelnový nábytek výprodej hrají především barvy a tvary z 50. let. Tento design je velmi pestrý a plný energie. Jednotlivé kusy koupelnového nábytku jsou navíc praktické a velmi prostorné. Pokud tedy chcete mít trendy koupelnu, která má nadčasový vzhled, výběr z designu 50. let bude to pravé pro vás.

  Chci další nábytek do koupelen v akci