Sestavy nábytku do koupelny

Sestavili jsme pro vás designově vymazlené sestavy nábytku vyloženě do koupelny – zpravidla jde o kombinaci několika skřínek (horní, dolní i boční) s umyvadlem, případně i zrcadlem a poličkami. Výběr je jen na vás – stačí najít vhodný styl – moderní, rustikální, retro a cenové rozpětí (levné či luxusní) a můžete mít jedním nákupem vybavenou celou koupelnu.

 • Akce - Koupelnový nábytek - sestava Arion 2 - Koupelny-Cascada.cz

  Sestavy koupelnového nábytku

  Nábytek v koupelně obvykle lidé nemívají. Je tam potřeba jen vana či sprchový kout, toaleta, umyvadlo a pár nezbytností. Nicméně i v koupelně je dobré mít koupelnový nábytek, který vám často poskytuje tolik potřebný úložný prostor. Vždyť v koupelně najdete mnoho nejrůznějších lahviček sprchových gelů, šampónů, parfému, dámské či pánské kosmetiky. A kam to vše […]

  Přečtěte si mě...
 • Luxusní nábytek do koupelny

  Pojem luxusní koupelna a luxusní nábytek do koupelny znamená pro každého něco jiného. Pokud máte solidní a funkční koupelnu, nemusíte ji bourat a přestavovat, abyste si mohli pořídit nový koupelnový nábytek. Ovšem samozřejmě je mnohem lepší a jednodušší vybavovat koupelnu v novostavbě nebo koupelnu po rekonstrukci. Teprve v novém zmodernizovaném prostoru koupelny dokonale vynikne luxusní […]

  Přečtěte si mě...
 • Je lamino ideální materiál pro luxusní koupelnový nábytek?

  Luxusní koupelnový nábytek není těžké sehnat. Musíte však umět rozeznat ten správný a kvalitní kousek od toho špatného. To platí i pro lamino, který je ideálním materiálem pro luxusní doplňky do koupelen. Jenže zároveň jim být nemusí. Vše totiž záleží na tom, jak kvalitně je koupelnový nábytek vyroben.

  Přečtěte si mě...
 • Sestavy nábytku do koupelny pořizujte chytře

  Při zařizování koupelny se nejčastěji zabýváme výběrem vhodného sanitárního zařízení jako je vana záchod, sprchový kout a baterie a také řešíme druh a barvu obkladů.

  Přečtěte si mě...