• Eco Class Heater – Elektrický žebřík na ručníky

  1 999 

  Krásný doplněk do vaší koupelny od AaaHome.cz si můžete hned objednat. A doma ho budete mít ve své koupelně za dní. Více detailů o Eco Class Heater – Elektrický žebřík na ručníky najdete zde:

  Popis

  Dejte sbohem vlhkému oblečení a ručníkům, které zvláště v zimě nechtějí po koupeli schnout, díky novému elektrickému žebříku na ručníky Eco Class Heaters! Skvělá dekorace do koupelny, ložnice atd. Vysuší a nahřeje oblíbené oblečení a ručníky. Dá se používat také jako elektrický sušák na prádlo.

  Byl navržen tak, že samostatně stojí, a díky tomuto praktickému designu se dá jednoduše postavit do koupelny, ložnice nebo i na jiné vhodné místo. Díky němu budou ručníky suché a nahřáté, což se vždy hodí, dá se používat také jako elektrický sušák na prádlo. Je to výborný pomocník do koupelny, protože urychluje schnutí ručníků po koupeli či sprše, současně zabraňuje vzniku vlhkosti v ložnici, pokud na něm usušíte oblečení, které jste měli na sobě. V zimě se bez něj neobejdete, ale uvidíte, že ho oceníte i v ostatních ročních obdobích!

  Elegantní design.Vyroben z hliníku.6 tyčí.Napětí: 220-240 V.Frekvence: 50 Hz.Příkon: 90 W.Vypínač se světelnou kontrolkou.Maximální teplota: cca 50/55 ºC.Přibližné rozměry včetně stojanu: 55,5 x 91 x 35 cm.Přibližné rozměry bez stojanu: 55,5 x 86 x 3 cm.Je možné postavit ho volně nebo připevnit na stěnu (součástí je stojan i háčky a šroubky).Při montáži na stěnu umístěte žebřík do vzdálenosti 3 cm od stěny.Přibližná délka kabelu: 140 cm.