• Zápasíte v koupelně s úložným prostorem? Řešením je skříňka!

  Do koupelny často potřebujeme vměstnat mnoho věcí. Kosmetické potřeby, toaletní potřeby, líčidla, prostředky na úklid a podobně. Ve chvíli, kdy máte v koupelně omezené možnosti nebo máte koupelnu velmi malou, že doslova šetříte každý centimetr, se úložné prostory řeší obtížněji.

  Jak takovýto problém s úložným prostorem vyřešit šikovně a elegantně? Řešením je koupelnová skříňka! Ta vám poskytne potřebný úložný prostor, lze jí umístit na mnoho míst, pod umyvadlo, nad umyvadlo a vypadá velmi hezky! Pořiďte si koupelnovou skříňku a rázem budete mít v koupelně dostatek prostoru pro všechny kosmetické potřeby!

  Kam jí umístit?

  Koupelnová skříňka je krásně variabilní, lze jí dám opravdu kamkoliv v koupelně. Existují koupelnové skříňky, které se umísťují pod umyvadlo, kde rázem vytvoří hezký úložný prostor. Můžete jí však umístit nad vanu, vedle sprchového koutu či nad umyvadlo.

  Zde poslouží zejména pro úschovu drobných kosmetických potřeb, které používáte pro denní potřebu. Některé skříněčky disponují zrcadlem. To oceníte nejen v malých koupelnách, kdy dojde k úspoře místa.

  Prostě je velmi vítaným pomocníkem. Můžete vybírat z mnoha typů skříněk. Můžete si pořídit velmi moderní či naopak retro skříňky, elegantní, originální, rustikální a podobně. Na milovníky luxusu pak čeká luxusní koupelnová skříňka, která dotvoří luxusní koupelnu.

  Použitý materiál

  Koupelnová skříňka se vyrábí z mnoha různých materiálů. Je tak jenom na vás, jaký materiál si vyberete a jaký bude zdobit vaší koupelnu. Vždycky je dobré vybírat materiál s ohledem na interiér a celkový vzhled koupelny.

  Nejčastěji se pro skříňky do koupelny používají materiály jako dřevotříska, lamino, MDF, LTD, plast, dřevo. Popřípadě je v oblibě také kombinace dvou či více materiálů. Při výběru se řiďte materiálem, aby byl kvalitní, odolával vlhkému prostředí, které se v koupelně objevuje.

  Jakou barvu si vybrat?

  Může být vyvedena v mnoha různých barvách, odstínech či dekorech. Oblíbené barvy jsou například bílá, krémová či béžová. Dekory dubu, buku, javoru či jasanu. Koupelnové skříňky však mohou být i barevnější, například červená, zelená či modrá. Barvu vybírejte podle celkového vzhledu vaší koupelny!