• Zrcadlo do koupelny – aneb jak ho vybrat?

  Zrcadla propůjčují koupelnám řadu nových funkcí. Již to nejsou jen zrcadla, která by nás ukázala v pravém světle tak, abychom se tu dokázali zkrášlit, zamaskovat nedostatek nebo naopak podtrhnout naší přednost, zvládnou toho daleko více.

  Jak začít s výběrem koupelnového zrcadla?

  Většina moderních zrcadel je vyrobena z materiálu, který odolává vlhkosti. Je jasné, že výplň ze skla není problémem ani u starých zrcadel, ale jedná se tu o doplňkový materiál, kterým jsou různé rámy a jiná ohraničení, jež jsou přece i součástí skříněk.

  Koupelny a zrcadla

  Když dřevo, tak rozhodně speciálně ošetřené proti vodě nebo rovnou odolnost v podobě teaku. Pokud kov, tak nerez. A ten kdo má malou koupelnu, může se těšit i z toho, že zrcadlo umí zvětšit prostor. V takové koupelně se nebudete cítit stísněně, když navíc použijete světlé barvy.

  Co od zrcadla očekáváte?

  Někomu stačí zrcadlo do koupelny jen na to, aby si dobře vyčistil zuby, učesal se a vyrazil do ulic, drtivá většina žen se u něj však i líčí a děti si s ním samy se sebou povídají. S tím povídáním to není tak úplně od věci, pro nejnáročnější uživatele může totiž zrcadlo plnit i funkci rádia.

  Chcete krásná zrcadla?

  Tak na jakou vlnu se dnes naladíte? Při čem však zůstává rozum stát, je mini tv obrazovka, pokud tedy nechcete při své ranní hygieně přijít o svůj oblíbený pořad, můžete ho sledovat i se zubním kartáčkem v ústech! A jestli zaoblené nebo hranaté zrcadlo, to už záleží na vás.

  Dříve velké „boom“, dnes již standard – LED technologie

  Všichni již víme, že ušetřit za elektriku se dá i tím, že místo klasických wolframových žárovek s vláknem, využijeme LED žárovky nebo konkrétně u zrcadla, třeba jen podsvícení.

  Nadstandardní záležitostí však nemusí být jen rádio nebo malá televizka, ale i třeba topná fólie proti zamlžení nebo bezdotykový spínač světla či digitální zobrazení času, event. řízené ovládaní panelem s funkcí teploměru, iPodem a reproduktory.

  Když se náhodou stane, že zapomenete zhasnout, čidlo to udělá za vás. Možná ho znáte z domovních dveří, kde se při vstupu rozsvítí a po určité době zase zhasne a vy máte to privilegium hýbnout i s ročními úsporami.

  Zrcadla do koupelen – ty chcete

  Děti totiž velmi často nechávají rozsvícené světlo, takže takhle máte jistotu, že po nich nemusíte vše neustále kontrolovat. Pro někoho jsou moderní zrcadla vymožeností, druhý by si bez displeje času nechal ujet autobus.